triathloninternazionalediroma.it

Young Boys - CFR Cluj LIVE TEXT (19:55). Totul pentru

Campioana Romaniei, CFR Cluj, a pierdut, aseara, in deplasare, cu scorul de 2-3 (1-2), meciul sustinut in compania echipei germane Bayern Munchen, in etapa a treia a grupei E a Ligii Campionilor. Pentru CFR Cluj aceasta este a doua infrangere consecutiva, dupa ce a pierdut si partida cu AS Roma, scor 1-2, din etapa precedenta.

Bayern Munchen - CFR Cluj 3-2, in Liga Campionilor

CFR Cluj, la câteva minute de o calificare istorică

Am transmis joi seara de la ora 22:00 meciul CFR Cluj - Young Boys din etapa a 2-a in grupele Europa League. - Onlinesport.ro

CFR Cluj-Viitorul Constanța Live video ora 20:00. Rednic

minge cfr cluj
De Iulian Focșăneanu.Publicat pe 24.09.2020 la 21:58 Actualizat pe 25.09.2020 la 17:13 CFR Cluj s-a impus în această seară cu 1-0 în fața suedezilor de la Djurgarden, după un meci în care cele mai mari provocări au venit pe finalul partidei.

CFR Cluj merge in finala Cupei Romaniei - Ziare.com

Articol de Raed Krishan (foto) - Publicat luni, 03 august 2020 22:30 / Actualizat luni, 03 august 2020 23:44 . CFR Cluj este vechea și noua campioană a României! Clujenii au câștigat Liga 1 pentru a treia oară la rând, după 3-1 cu CS Universitatea Craiova, într-un meci jucat cu titlul pe masă, pe „Ion Oblemenco".

CFR Cluj - Young Boys Berna 1-1. Campioana a ratat o

CFR Cluj - Viitorul Constanța Live Stream Digi Sport, Telekom Sport și Look Plus. Partida CFR Cluj - Viitorul se joacă joi, 4 februarie, de la ora 20:00, pe stadionul dr. Constantin Rădulescu din cartierul Gruia și este televizată de posturile Digi Sport, Telekom Sport și Look Plus.

CFR Cluj - FC Basel, LIVE TEXT 1-0 - Gol Kapetanos / Min

CFR Cluj s-a calificat in finala Cupei Romaniei dupa ce a castigat mansa retur cu Astra de la Giurgiu cu scorul de 2-0. Dupa un 0-0 sters in prima mansa, clujenii au inceput in forta si au deschis scorul inca din minutul 20. Rui Pedro a centrat perfect, Yahaya a dat pe langa minge, iar Hora a profitat si a punctat din doar patru metri.

CFR Cluj este campioana României! Echipa lui Dan Petrescu

CFR Cluj (4-2-3-1): Bălgrădean - Manea, Burcă, Vinicius, Camora - Djokovic, Hoban - Deac, Păun, Pereira - Rondon. Antrenor: Edward Iordănescu. Meciul dintre Young Boys şi CFR Cluj se dispută azi, de la ora 19:55, şi poate fi urmărit în format LIVE TEXT pe as.ro.

UTA Arad - FCSB 0-1, în etapa 27 a Ligii 1 | Roș-albaștrii

După doar trei minute, același Maric este lovit în mână de o minge trimisă de Costache, iar CFR Cluj beneficiază de un nou penalty. A transformat același Ciprian Deac, iar scorul a devenit 2-0, pentru ardeleni. CFR Cluj a continuat să marcheze și după pauză. La trei minute de la reluare, ghinionistul serii a comis-o din nou.

CFR Cluj, dezastru istoric în Europa League în fața lui AS

CFR Cluj - Minge fotbal de Colectie cu Autografe. Sport, timp liber, arta » Arta - Obiecte de colectie 950 lei. Targu-Mures 6 dec. Tricou original Joma CFR Cluj. Fotbal » Imbracaminte, incaltaminte 149 lei. Cluj-Napoca 6 dec. Tricou original Nike CFR Cluj. Fotbal » Imbracaminte, incaltaminte

Nebunie totala la Cluj! Oltenii au ratat un penalty in

CFR Cluj a fost învinsă de AS Roma cu scorul de 5-0 (3-0), joi seara, pe Stadio Olimpico din Roma, în etapa a treia a Grupei A a competiţiei de fotbal Europa League. Cu o apărare improvizată din cauza absenţelor, campioana României a suferit cel mai drastic eşec al său din cupele europene, 0-4 cu Bayern Munchen în 2010, în Liga

CFR Cluj - FCSB 1-0 în Casa Pariurilor Liga 1. VIDEO cu

CFR Cluj a început în forță partida din Elveția. Încă din minutul 2, Rondon a centrat pe jos în careu, dar Păun a ajuns târziu la minge și defensiva elvețienilor a respins. După încă 7 minute, Rondon a intrat în careu și i-a pasat lui Deac, însă șutul acestuia a fost deviat de un adversar și a fost reținut fără probleme

LIVE TEXT | Djurgarden - CFR Cluj, 20:00. Ardelenii, la un

CFR Cluj avea să fie prima echipă care „mișcă tabela" în Gruia în minutul 62. Mario Rondon s-a trezit cu o minge la picior, în urma unui corner, și l-a executat pe Von Ballmoos. Elvețienii s-au aruncat rapid în atac, iar la doar șapte minute distanță au reușit să egaleze prin Christian Fassnacht, mijlocașul elvețian

CFR Cluj a distrus aseară Dinamo în doar 10 minute - Ziar

Min. 50: Ciprian Deac calcă pe minge și apoi puternic în pământ, iar jucătorul lui CFR Cluj acuză probleme serioase. S-a reluat partida! Fără schimbări după pauză! PAUZĂ! Min. 40: Debeljuh sare la cap și îl lovește cu cotul în față pe Armaș, iar arbitrul îi arată cartonașul galben. Min. 39: Ocazie uriașă pentru CFR Cluj

După muncă și răsplată. CFR Cluj, victorie în primul meci

cfr cluj o Învinge pe celtic, scor 2-0, Și obȚine accederea În „16"-imile europa league! min. 86: Culio centrează prin fața porții adverse, dar Golofca nu ajunge la minge min. 79: Deac scapă singur cu Gordon, însă ratează, portarul scoțienilor având un reflex de marcă

timișoara, strada ulpia traiana nr.27cine transmite cfr clujcoquette salon ploieșticine a citit rezolutia marii adunari nationale de la alba iuliaspitalul sinaiacfr cluj 10 puncte champions leagueautocar sibiu valceahotel sinaia, sinaiapalatul banffy cluj napocamobila craiova