triathloninternazionalediroma.it

CFR Cluj - FCSB 2-0 » Prima înfrângere pentru roș-albaștri

cfr cluj - steaua 2-0 Steaua a învins-o cu 2-0 pe CFR Cluj, în prima etapă a play-off-ului Ligii 1. În partidă jucată pe Arena Națională, golurile au fost marcate de Harlem Gnohere în minutul 85 și Ovidiu Popescu dintr-o lovitură liberă executată perfect la vinclu, în prelungiri. După această victorie, Steaua trece în fruntea clasamentului, având cu un punct mai mult decât FC Viitorul, care va

Liga 1: CFR Cluj - Steaua 2-0

FC Steaua București a învins-o pe CFR 1907 Cluj cu scorul de 2-0 (0-0), duminică-seară, pe Arena Națională din Capitală, într-un meci din prima etapă a fazei play-off a Ligii I de fotbal, transmite Agerpres.

FC Steaua - CFR Cluj 2-0, în play-off | CorectSports

Steaua București a învins-o pe CFR Cluj cu scorul de 2-0 (0-0), duminică-seară, pe Arena Națională din Capitală, într-un meci din prima etapă a fazei play-off a Ligii 1 de fotbal. Steaua s-a impus grație golurilor marcate pe finalul jocului de Harlem Eddy Gnohéré (84) și Ovidiu Popescu (90+1).

Etapa 16: CFR Cluj - Steaua 2-0

cfr cluj - steaua 2-0 CFR Cluj a reuşit, chiar, o victorie clară cu danezii de la FC Copenhaga, 0-0, datorită reuşitelor lui Sixto Peralta (minutul 53) şi a lui Lacina Traore (minutul 75). Steaua, în schimb, s-a făcut de râs în faţa celui mai uşor adversar din cei pe care urma să-i întâlnească în acestă grupă.

CFR Cluj a învins Steaua, scor 2-0, în Liga I

CFR Cluj a învins Steaua, scor 2-0 . Articol scris de Horea Soica 2015-11-02 1287 0 . CFR Cluj este la cea de-a treia victorie la rând, de data aceasta victima fiind Steaua București. "A treia victorie consecutivă pentru echipa noastră, după ce în această seară, un meci excelent făcut de băieții noștri aduce cele 3 puncte în

Liga 1: CFR Cluj 2-0 FC Steaua. Tradiționalul bulan

După 10 ani, clujenii câştigă contra roş-albaştrilor pentru prima dată din noiembrie 2005. CFR Cluj învinge Steaua, scor 2-0, cu două goluri suspecte! Un offside și un henț prefațat de o gafă a lui Niță. În fața a 22.900 de spectatori, cei doi antrenori, Francisc Dican și Mirel Rădoi, au trimis în teren următoarele echipe: …

Liga 1 - Etapa 1 - play-off: Steaua Bucuresti - CFR Cluj 2-0

cfr cluj - steaua 2-0 Steaua Bucuresti a invins CFR Cluj cu 2-0 in prima etapa de play-off, bifand doar a doua victorie din 2017 si urcand, cel putin pentru o zi, pe prima pozitie a finalei campionatului din Liga 1, stagiunea 2016/2017. Golurile Stelei au fost marcate de Gnohere si Popescu, ambele venind in ultimele 6 minute de joc. CFR Cluj a inceput mai bine partida, a fost echipa mai activa in atac si asta s-a

VIDEO Liga I: ASA Targu Mures - CFR Cluj 2-0 /Steaua se

CFR Cluj a câștigat cu scorul de 2-0 meciul jucat, duminică, pe teren propriu, cu Steaua, în runda a 16-a a Ligii I. Golurile gazdelor au fost reușite de Bruno, în minutul 32, și Păun, în minutul 81, iar campioana en-titre a înregistrat cea de-a treia înfrângere a sezonului în campionatul intern.

Steaua cfr cluj - Ziare.com

Formaţia CFR Cluj a învins, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (1-0), echipa Steaua, într-un meci contând pentru etapa a XVI-a a Ligii I.

ecologie la sibiubaruri predealking auto service alba iuliajean de la craiova m-ai judecat gresitapartament craiovaconacul balta albacluj viena tren cfrcraiova - cfr clujdragului predeal meniuortopedie oradea