triathloninternazionalediroma.it

CFR Călători pagina oficială. Mersul trenurilor. Bilete
Află informații cu privire la orarul trenurilor de călători între principalele orașe din România, cu date direct de la operatorii CFR Călători, Transferoviar Călători, Regio Călători, Interregional Călători și Astra Trans Carpatic.
Autobuze Sighișoara - Cluj Napoca | orar + preț | Autogari.RO
CFR Călători 17:35 - 23:49 Sighișoara - Cluj Napoca Est 23,45 RON 6 h 14 min 3 schimbări. CFR Călători 07:48 - 12:17 Sighișoara - Cluj Napoca Est 25,50 RON 4 h 29 min Direct. CFR Călători 07:48 - 12:28 Sighișoara - Cluj Napoca 29,30 RON 4 h 40 min Direct.
Trenuri Cluj-Napoca - Sighișoara: mersul trenurilor, orare
tren cluj sighisoara cfr
1) Bucuresti Nord (13:00-13:00) 2) Ploiesti Vest (13:40-13:42) 3) Sinaia (14:45-14:47) 4) Azuga (15:03-15:04) 5) Predeal (15:19-15:21) 6) Brasov (15:51-16:04) 7) Sighisoara (18:07-18:13) 8) Medias (18:45-18:47) 9) Blaj (19:25-19:27) 10) Teius (19:48-19:58) 11) Razboieni (20:26-20:28) 12) Cimpia Turzii (20:43-20:44) 13) Cluj Napoca (21:41-21:57) 14) Huedin (22:51-22:52) 15) Alesd (00:02-00:03) 16) Oradea (00:38-00:38)
Rute trenuri - Mersul trenurilor CFR
Tren IR-1741 Bucuresti Nord (18:45) - Ploiesti Vest (19:27) - Cimpina (19:53) - Sinaia (20:18) - Busteni (20:28) - Azuga (20:34) - Predeal (20:45) - Brasov (21:24) - Rupea (22:52) - Sighisoara (00:04) - Dumbraveni (00:36) - Medias (01:03) - Copsa Mica (01:21) - Blaj (02:05) - Teius (02:35) - Aiud (02:49) - Razboieni (03:08) - Cimpia Turzii
Cfr Sa
tren cluj sighisoara cfr
Mersul trenurilor CFR - Plecari din Sighisoara Datele din aceasta sectiune au doar caracter informativ si sunt puse la dispozitia utilizatorilor fara a fi actualizate in timp real. BestTourism.ro nu asigura servicii de rezervare bilete tren.
Ungaria - CFR Calatori
CFR Calatori: IR-N 406-1: Brasov: 02:26 : 02:50: CFR Calatori: IR-N 1837: Iasi: 03:24 : 03:46: CFR Calatori: IR-N 1741: Bucuresti Nord: 04:01 : 04:31: CFR Calatori: IR-N 1947: Mangalia: 04:01 : 04:31: CFR Calatori: R 3620: Huedin: 05:10 : CFR Calatori: R 3081: Teius: 05:12 : CFR Calatori
Distanţa Cluj-Napoca Sighişoara
Distanţa rutieră Sighişoara Cluj-Napoca; Distanţa rutieră Sighişoara Curtea de Argeş; Distanţa rutieră Sighişoara Râmnicu Vâlcea; Distanţa rutieră Sighişoara Piatra Neamţ; Distanţa rutieră Sighişoara Deva; Distanţa rutieră Sighişoara Piteşti; Distanţa rutieră Sighişoara Târgovişte; Distanţa rutieră Sighişoara Hunedoara
Trenuri internationale cu plecare din diferite orase ale
Rute trenuri - București Nord - Cluj Napoca - Mersul trenurilor CFR.
Cât costă un bilet de tren Cluj - Viena. Cursa durează 10
IR-1538 - (13:30) Cluj Napoca - Brasov (20:36) - CFR Cluj Napoca (13:30) - Cimpia Turzii (14:19) - Razboieni (14:38) - Unirea hc (14:43) - Aiud (14:58) - Teius (15:13) - Blaj (15:49) - Copsa Mica (16:37) - Medias (16:56) - Sighisoara (18:06) - Brasov (20:36) - Predeal (21:14) - Azuga (21:23) - Busteni (21:30) - Sinaia (21:39) - Cimpina (22:06) - Ploiesti Vest (22:28) - Bucuresti Nord (23:10)
Tren Sighisoara Cluj napoca | Mersul Trenurilor
CFR Călători 22:15 - 02:03 Cluj Napoca - Sighișoara 51,25 RON 3 h 48 min. CFR Călători 16:55 - 22:07 Cluj Napoca - Sighișoara 24,95 RON 5 h 12 min. CFR Călători 13:45 - 17:23 Cluj Napoca - Sighișoara 51,25 RON 3 h 38 min.

vremea cluj ianuarie 2018teatrul german de stat timișoarastrada dunarii oradeaprognoza meteo sinaia 5 zilefotbal lazio cfr clujcnadnr craiovadistanta targoviste sinaiaatm raiffeisen sinaiasex shop timișoarace poti face in sinaia iarna

Privacy policy